Producenci
Promocje
EMS AirFoam 150ml Pianka fluorkowa jagodowa
EMS AirFoam 150ml Pianka fluorkowa jagodowa

115,00 zł

Cena regularna: 125,00 zł

szt.
Charisma Bulk Flow ONE Value Pack 10x2g
Charisma Bulk Flow ONE Value Pack 10x2g

799,00 zł

Cena regularna: 899,00 zł

kpl
Rękaw do sterylizacji  Euronda  50mmx200m papierowo-foliowy niebieski
Rękaw do sterylizacji Euronda 50mmx200m papierowo-foliowy niebieski

32,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

op
Wałeczki stomatologiczne LIKE #2 10mm 300g bawełniane
Wałeczki stomatologiczne LIKE #2 10mm 300g bawełniane

9,90 zł

Cena regularna: 11,90 zł

op
Żel Mark 3 Strawberry 32g
Żel Mark 3 Strawberry 32g

49,00 zł

Cena regularna: 56,90 zł

szt.
VDW Reciproc Blue pilniki R25 25mm 6szt/op Sterile
VDW Reciproc Blue pilniki R25 25mm 6szt/op Sterile

395,00 zł

Cena regularna: 415,00 zł

op
DMG Luxatemp Star AM A2 76g +15 końcówek
DMG Luxatemp Star AM A2 76g +15 końcówek

299,00 zł

Cena regularna: 319,00 zł

szt.
ORBIS Kalte Spray chłodzący 200 ml Miętowy
ORBIS Kalte Spray chłodzący 200 ml Miętowy

9,90 zł

Cena regularna: 14,50 zł

op

Pokrowce na zagłówek Euronda Monoart białe 250szt. 33x34cm duże z włókniny+wodoodporna warstwa (1-częściowe na zagłówek fotela) White

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 72,00 zł

Cena regularna:

72.00
ilość op

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: EURONDA
Kod produktu: 213033 BIA

Opis

Pokrowce na zagłówek Euronda Monoart Jednorazowe pokrowce Monoart to praktyczne i higieniczne rozwiązanie do zabezpieczania zagłówków foteli stomatologicznych. Wykonane z dwóch warstw – miękkiej celulozy na zewnątrz i ochronnego polietylenu od wewnątrz – zapewniają komfort pacjenta i skuteczną barierę przed zanieczyszczeniami. Cechy produktu: Materiał: celuloza + folia polietylenowa Miękka, przyjemna w dotyku powierzchnia Odporne na wilgoć i zabrudzenia Uniwersalne dopasowanie do większości zagłówków Dostępne w dwóch rozmiarach: 28 × 30 cm i 33 × 34 cm Bogaty wybór kolorów (m.in. biały, niebieski, zielony, pomarańczowy, fioletowy) Praktyczne opakowanie typu „open/close” ułatwiające przechowywanie i aplikację Pokrowce Monoart łączą funkcjonalność z estetyką, stanowiąc doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego gabinetu. Dostępne w wersjach kolorystycznych dopasowanych do pozostałych produktów Euronda Monoart.
do góry

Jesteś specjalistą z branży dentystycznej?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, oświadczam, że jestem specjalistą z branży stomatologicznej (stomatolog, technik dentystyczny, asystentka, higienistka lub osoba związaną z branżą). Mam świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi wiadomości na temat wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów.

Jestem specjalistą z branży stomatologicznej Nie jestem specjalistą z branży stomatologicznej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl